Про школу

  Нариси  історії  школи
 
      Школа, як і людина, має свій життєвий шлях.  
Церковно – приходська школа у с. Левківцях була відкрита священиком Львом Городецьким у 1865 році. Школа розташовувалася у приміщенні, яке було спеціально для неї збудоване у цьому ж році - де знаходиться поштове відділення. В 1944 році одна половина приміщення використовувалася під школу, друга під сільську раду, потім під клуб і бібліотеку, аж до 7 листопада 1963 року, коли було збудовано новий Будинок культури в центрі села. Першим вчителем був сільський дяк, який не мав спеціальної освіти. 
     У далекому 1908 році розпочалося будівництво нового приміщення школи на кошти, виділені земством. Нове приміщення, яке було відкрито у 1912 році, складалося із двох класних кімнат та двох квартир для вчителів.
     Так у 1912 році в селі було відкрито 2-х класну школу. В школі навчалися діти різного віку.
     У 1920 році школа носила назву Левківська 4 – річна трудова. Директором школи був Дмитро Севастянович СОЛОСТІЯН. Ним було залучено до школи всіх дітей села. За відсутності приміщень класних кімнат, учні спочатку навчалися у дві зміни. А потім під навчальні класи було переобладнано приміщення будинку сільського священика, яке розташовувалося біля ставу. Директор школи Солостіян Д.С. був репресований. Директором працював ПОНУРКЕВИЧ.
        У 1933 році школа набула статусу неповної середньої.
     Перед Великою Вітчизняною війною і під час окупації села ворогом директором школи був МАЛЮТА Марко Васильович.
- з 12.07.1947 р. – відкрито семирічну школу
- з 12.08.1959 р. – відкрито восьмирічну школу
- з 14.08.1989 р. школа отримує статус Левківської неповної середньої школи.
- з 29.10.1992 р. – Левківська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів.
     У 1989 році введено в дію нове приміщення школи.